Hakkımızda

HAKKIMIZDA;

Firmamız ' Miss Armina Kids ' adı ile üretim alanında 2017 yılında faaliyetlerine başlamış olup 1500 M2 üretim tesisinde üretimine devam etmektedir. Üretilen ürünlerimizin toptan satış faaliyetlerini günümüzde halen sürdürmektedir. 2020 yılında E-ticaret sistemi ile Online Satış üzerinden ' ARMİNASHOP.COM ' alan adı ile Perakende satış Sektörüne geçiş sağlamıştır.
 
 ' Arminashop.com ' 0-16 yaş Çocuk Giyimine ve Çocuk Gereçleri satışı yapmak üzere Perakende satışı yapmak amacı ile kurulmuştur. İzlediğimiz politika ile üretilen ürünlerimizi ve iş ortaklarımızdan tedarik ettiğimiz ürünlerimizi bu platformda siz değerli müşterilerimize hızlı, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
 
 Firmamız BURSA'da Faaliyet göstermektedir.

 

 MİSYONUMUZ;
 
 Müşterilerimizin Her Türlü Bilgiye ve Kaliteye Zamanında Ulaşmasını Sağlamak, Etkin ve Güvenilir Hizmet Sunmak, Maliyetleri Düşürerek En Kaliteli Ürünü En Ucuza Sunmaktır.
 

 VİZYONUMUZ;
 

 Giyim Alanında Müşteri Beklentilerinin Üzerinde Hizmet ve Ürün Sunmak, Yüksek Nitelikli ve Küresel Standartlarda Oluşturduğu Kurumsal Yapısı İle Sektörün Önde Gelen Kuruşları Arasında Yer Almak, Firmamız İmkan ve Kabiliyetlerinin En Üst Seviyede Olması Nedeni İle Her Türlü Tedarik, Satış, Kargolama ve Teslimatı Zamanında Yapma İmkanına Sahiptir.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı